Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 11.08.2022 r. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Ocena:

Seniorzy dla MIASTA

Konin 14.01.2022 15:28

Seniorzy dla MIASTA

Pasję oraz talent konińskich seniorów podziwiać będziemy 6 lutego w Konińskim Domu Kultury. Tego dnia zapraszamy Państwa na koncert ,,Seniorzy dla Miasta”. Na deskach KDK wystąpią artyści ze Sławska i Konina. 


Koncert "Seniorzy dla Miasta" daje możliwość przybliżenia mieszkańcom Konina działalności kulturalnej seniorów. Chóry oraz zespoły wokalne działające w mieście i powiecie swoimi występami uświetniają uroczystości gminne i ponadlokalne, wpisując się na stałe w pejzaż kulturalny miasta i regionu. Wspólne śpiewanie to także wspaniała forma integracji i aktywizacji środowiska seniorów w życiu społeczno-kulturalnym. Można powiedzieć, że to ich recepta na pogodę ducha i radość życia, a także wspaniała okazja do dzielenia się z tej radości i przyjemności jaką niesie śpiew i muzyka z innymi.

W koncercie "Seniorzy dla Miasta", na który zapraszamy w niedzielę 6 lutego wystąpią: zespoły wokalne TULIPAN i JUTRZENKA oraz KWINTET WOKALNY z Klubu Mieszkańców działającego przy Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej; chór DOMINIUM ze Sławska w gminie Rzgów oraz zespół wokalny FANTAZJA z Konińskiego Domu Kultury - gospodarz wieczoru. Seniorzy swoją pasję rozwijają pod okiem Hanny Wojdak, Sławomira Kaliszewskiego i Mirosława Grzanki.

Na scenie zobaczymy również Józefa Mazurkiewicza, poetę, pisarza i rysownika, który przedstawi swoje wiersze.
 
Bilety na wydarzenie w cenie 20 zł do nabycia w kasie KDK.  


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)