Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.09.2021 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Ocena:

Wiktoria Krakowska na recitalu w skansenie Muzeum Okręgowego w Koninie

Konin 11.08.2021 09:11

Wiktoria Krakowska na recitalu w skansenie Muzeum Okręgowego w Koninie

Młodziutka wokalistka Wiktoria Krakowska, znana między innymi z telewizyjnej „Szansy na sukces”, a przede wszystkim z wielu występów w naszym mieście, zachwyciła w poniedziałkowy wieczór (9 sierpnia) na recitalu w skansenie Muzeum Okręgowego. Koncert jeszcze raz potwierdził, że Młodzieżowy Dom Kultury w muzeum znalazł znakomitego partnera.


W przepięknych okolicznościach przyrody, przepięknie zabrzmiały utwory z różnych filmów i baśni opowiadających o cudzie naszego świata, zawierającym się w jednym słowie - miłość. Wiktoria Krakowska, tegoroczna maturzystka, a już niebawem studentka poznańskiej Akademii Muzycznej, wraz z przyjaciółmi z Akademii Wokalnej MDK Sylwii Dziardziel, zauroczyła licznych słuchaczy, w tym zastępcę prezydenta Konina Witolda Nowaka, który bawił się znakomicie. Podobnie jak reszta publiczności

Wiktorii i jej koleżankom oraz kolegom towarzyszył zespól muzyczny Szymona Wieczorkiewicza, który zaaranżował wszystkie utwory na nowo.

Przepiękny koncert zatytułowany „W zaczarowanym ogrodzie” naprawdę oczarował wszystkich. Jest też kolejnym dowodem na to, że mamy kim i czym się chwalić.

Źródło i fotografia: www.konin.pl

Maszkaron Data: 12.08.2021 12:28 ID:12470
Naprawdę nie było innego ujecia ?
wymaz Data: 05.09.2021 12:31 ID:12476
Aledżeryja

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)