Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 27.07.2021 r. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Ocena:

Kino plenerowe w Koninie

Konin 20.07.2021 14:19 (7 dni temu)

Kino plenerowe w Koninie

Koniński Dom Kultury zaprasza w piątek, 23 lipca na plac przed Konińskim Domem Kultury do Kina pod gwiazdami. Wspólnie przeniesiemy się do malowniczej wioski w Toskanii i obejrzymy komedię "Włoskie wakacje".


Bardzo się cieszymy, że Kino pod gwiazdami organizowane od kilku lat przez Koniński Dom Kultury cieszy się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i gości. Dla naszych widzów zawsze mamy niespodzianki od sponsorów, ale przede wszystkim towarzyszy nam świetna  atmosfera podczas wieczornych seansów na świeżym powietrzu. 
W najbliższy piątek zapraszamy na film "Włoskie wakacje". To historia Roberta i jego syna Jacka, którzy przyjeżdżają do Włoch, by sprzedać rodzinną willę. Chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę. Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że w tym pięknym miejscu czas płynie inaczej, to co wydawało się ważne, może poczekać, a Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa.  

Zapraszamy w piątek, 23 lipca do Kina pod gwiazdami na plac przed Konińskim Domem Kultury. Start o 22.00. Wstęp wolny. 

Z kolei 30 lipca zapraszamy razem ze Spółdzielnią Mieszkaniową Zatorze na plac przy ulicy Chopina, naprzeciwko Sonaty, do Kina pod gwiazdami Zatorza. Wspólnie obejrzymy amerykańską komedię "Coś się kończy, coś zaczyna". Start o 22.00. 

W sierpniu wystartują natomiast Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim organizowane przez Miasto Konin. W repertuarze filmy: "Złodziejaszki" 6 sierpnia, "Miś" 13 sierpnia oraz "Joker" 20 sierpnia. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)