Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 11.07.2020 r. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Ocena: 2
2 0

Wróciło wakacyjne kino pod gwiazdami

29.06.2020 20:22 (12 dni temu)

Wróciło wakacyjne kino pod gwiazdami

Za nami pierwszy seans w Kinie pod gwiazdami przed Konińskim Domem Kultury. W piątek, 26 czerwca obejrzeliśmy polską komedię ,,Śniadanie do łóżka”. Kino pod gwiazdami odwiedziło około 50 osób. 


Kolejny seans 10 lipca. Wyświetlimy wtedy film ,,Gotowi na wszystko. Exterminator”. To niezwykle zabawna opowieść o grupie przyjaciół, którzy od dzieciństwa mieli wielkie marzenie – wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Pewnego dnia powracają jednak dawne marzenia, gdy pani burmistrz obiecuje wesprzeć zespół unijną dotacją. Propozycja ma jednak mały haczyk: przyjaciele muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. 

 


Do Kina pod gwiazdami przed KDK zaprosimy jeszcze 24 lipca. To będzie wieczór z amerykańską komedią ,,Wszyscy moi mężczyźni” z Reese Witherspoon w roli głównej. 


Filmy wyświetlamy zawsze o 22.00 przed KDK.

Wstęp jest wolny. 


Dodajmy, że w sierpniu kino plenerowe przeniesie się na starówkę, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na bulwarze”. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wróciło wakacyjne kino pod gwiazdami Koniński Dom Kultury rusza z projektem ,,Od folkloru do breakingu” Nowa publikacja o Lądzie II Międzynarodowy Licheński Festiwal Muzyki Organowej