Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 11.07.2020 r. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Ocena:

Kino Centrum zaprasza!

02.06.2020 08:40

Kino Centrum zaprasza!

Czekaliśmy na ten dzień z utęsknieniem. Kino Centrum wznawia seanse od 6 czerwca. Przygotowujemy się do wznowienia pracy kina pod kątem repertuaru i wymogów sanitarnych.


W czerwcu, od poniedziałku do piątku, odbywać się będą dwa seanse dziennie, tj. o godz. 17.00 i 20.00. W weekendy dodatkowy seans dla najmłodszych widzów o godz. 14.00. W sali kinowej na jednym seansie będzie mogło przebywać maksymalnie 220 osób (50% widowni).

 

Zachęcamy do kupna biletów online oraz do płatności w kasie kina kartą. Prosimy także o przestrzeganie zasad obowiązujących podczas pandemii: zachowanie dystansu społecznego 2 m, nie dotyczy to osób niepełnosprawnych, które potrzebują asystenta. W sali należy zająć miejsce wskazane na bilecie.

 

Informujemy jednocześnie, że w obiekcie zamknięte zostają szatnie. W toaletach na parterze mogą przebywać jednocześnie dwie osoby.

 

W sali kinowej obowiązuje nadal nakaz zasłaniania ust i nosa.

 

Repertuar kina opublikujemy wkrótce. Do zobaczenia na widowni.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wróciło wakacyjne kino pod gwiazdami Koniński Dom Kultury rusza z projektem ,,Od folkloru do breakingu” Nowa publikacja o Lądzie II Międzynarodowy Licheński Festiwal Muzyki Organowej