Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 10.04.2020 r. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Ocena:

Centrum Kultury i Sztuki oraz Klasztor Franciszkanów w Koninie ogłaszają konkurs

Konin 13.03.2020 13:52 (27 dni temu)

Centrum Kultury i Sztuki oraz Klasztor Franciszkanów w Koninie ogłaszają konkurs

Idzie wiosna! Zachęcamy do tworzenia wielkanocnych palm. Centrum Kultury i Sztuki oraz Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie ogłaszają konkurs.


Może w nim wziąć udział każdy, kto podejmie się stworzenia tradycyjnej palmy wielkanocnej, wykorzystując naturalne materiały. Można użyć suszonych kwiatów, zielonych gałązek czy kolorowej bibuły. Unikamy elementów gotowych. Minimalna wysokość palm to 30 cm.

 

Konkurs ma charakter międzypokoleniowy. Prace można wykonywać indywidualnie lub grupowo. Do wzięcia udziału zachęcamy również dzieci i młodzież, ze względu na poznawczy i edukacyjny walor tego Konkursu – podtrzymanie tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi oraz rozwijanie umiejętności plastycznych.

 

Palmy należy dostarczyć 2 kwietnia (czwartek) 2020 r. w godzinach 14.00-16.00 do Klasztoru oo. Franciszkanów ul. Reformacka 2 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Uczestnicy indywidualni zgłaszają 1 palmę, szkoła - maksymalnie 3 palmy.

 

Prace przechodzą na własność organizatora Konkursu i zostaną wykorzystane w procesji w niedzielę palmową 5 kwietnia 2020 r. o g. 11.00 w Klasztorze oo. Franciszkanów.

 

Palmy oceni komisja artystyczna powołana przez organizatorów, która przyzna nagrody i wyróżnienia. Wręczymy je, podsumowując Konkurs 19 kwietnia 2020 r. po mszy św. o g. 11.00 w Klasztorze oo. Franciszkanów w Koninie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytanie za karę. Książki na weekend. Premiera on-line zorganizowana przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie Rozmowy Stanisława Sroczyńskiego. Książka na weekend.