Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 08.04.2020 r. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Ocena: 1
1 0

Walentynki w Kinie Centrum

Konin 04.02.2020 14:41

Walentynki w Kinie Centrum

Na słodki weekend walentynkowy zaprasza Kino Centrum. 15 i 16 lutego w menu kina dwa fantastyczne tytuły. Dla miłośników romansów i twórczości Blanki Lipińskiej przygotowaliśmy pokazy filmu ,,365 dni”. Dla fanów dobrego kina akcji natomiast film ,,Dżentelmeni”. Na wszystkich czekać będą słodkie przekąski.


Kino walentynkowe zaczynamy, zarówno w sobotę jak i niedzielę, o godz. 15.45 pokazem filmu ,,365 dni”. Romans wszech czasów zobaczymy także o 20.20. Widzów, którzy wolą kino akcji o godz. 18.00 zapraszamy na kryminał z klasą ,,Dżentelmeni”.

 

365 dni


Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Książka łączy klimat Ojca Chrzestnego i Pięćdziesięciu Twarzy Greya.
Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

 

Dżentelmeni


Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytanie za karę. Książki na weekend. WYSTAWA ,,KOBIECE WARIACJE” ONLINE Premiera on-line zorganizowana przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie Rozmowy Stanisława Sroczyńskiego. Książka na weekend.