Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 05.04.2020 r. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego

Ocena:

Moje pierwsze wyjście do kina

Konin 10.01.2020 12:08

Moje pierwsze wyjście do kina

Kino Centrum w Konińskim Domu Kultury rozpoczyna projekt pod hasłem ,,Moje pierwsze wyjście do
kina”. Celem jest pomoc rodzicom we wprowadzaniu dzieci w świat kultury. Wybrane seanse filmowe
będą dostosowane do wyjątkowych potrzeb maluchów.


,,Moje pierwsze wyjście do kina” to propozycja dla rodziców, którzy chcieliby powoli wciągać swoje pociechy w świat kulturalnych doznań. Często jednak mają obawy jak maluch będzie się zachowywał w kinie, czy dźwięk nie będzie dla niego zbyt głośny lub czy nie wystraszy go ciemność.


Kino Centrum proponuje więc pierwsze próbne wyjścia do kina. Seanse będą dostosowane do potrzeb maluchów pod względem dźwięku i oświetlenia. Na dużym ekranie dzieci obejrzą film ,,Miś Bamse i super miód”. To opowieść o przygodach dzielnego Misia i jego przyjaciół, którzy wyruszają w podróż, by odnaleźć sekretny składnik potrzebny do wyprodukowania magicznego miodu. Seans będzie trwał godzinę. Dzieci do 3. roku życia wejdą do kina za darmo.


Taka wizyta z pewnością będzie wspaniałą okazją, by pokazać dziecku kino i nauczyć jak w takim miejscu należy się zachowywać: kupić bilet, pokazać pani przy wejściu do sali, powiedzieć ,,dzień dobry”. Wszystko po to, aby w przyszłości kino czy teatr nie były dla dzieci miejscami obcymi, ale, by czuły się w nich swobodnie i wiedziały jak się zachować.


Na ,,Moje pierwsze wyjście do kina” i film ,,Miś Bamse i super miód” Kino Centrum zaprasza:


10 stycznia o godz. 12.30
12 stycznia o godz. 12.30
17 stycznia o godz. 14.00
18 stycznia o godz. 12.00.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


WYSTAWA ,,KOBIECE WARIACJE” ONLINE Czytanie za karę. Książki na weekend. Premiera on-line zorganizowana przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie Rozmowy Stanisława Sroczyńskiego. Książka na weekend.