Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena: 1
1 0

Rock z Mikołajem

03.12.2019 13:53

Rock z Mikołajem

Zajęcia profilaktyczne z zakresu uzależnień na rockową nutę odbędą się w tym roku w ramach Rocka z Mikołajem. Profilaktyczne koncerty zagoszczą w Konińskiem Domu Kultury we czwartek 5 grudnia. Poprowadzi je Andrzej Piasecki.


Rock z Mikołajem to impreza, która wrosła już w pejzaż muzyczny miasta. Od ubiegłego roku w zmienionej formule gości na początku grudnia w KDK. Tradycyjnie zajęcia poprowadzi Andrzej Piasecki, muzycznie „oprawi” je zespół Telephatia.


Andrzej Piasecki jest muzykiem rockowym, liderem Telepathii. Kiedy mówi o skutkach nadużywania alkoholu i narkotyków, wie dokładnie, o czym mówi. Dlatego jest autentyczny, wiarygodny. Nie musi ściemniać, prawić komunałów. Jego przekaz jest klarowny, zrozumiały. Na scenie potrafi zademonstrować, wykorzystując niekonwencjonalne metody, jak zachowuje się dorosły człowiek uzależniony, a także – wciągając do udziału młodych widzów – co potrafi „wyprawiać”, a lepiej mówiąc – czego nie potrafi zrobić młody człowiek w wieku szkolnym używający (nadużywający) alkoholu czy innych używek - podkreśla z-ca dyrektora KDK Robert Glapa, pomysłodawca akcji.

 

Muzyczne warsztaty-koncerty z profilaktyki uzależnień odbędą się w Konińskim Domu Kultury 5 grudnia o godz. 8.00 i 11.00. To będą koncerty dla szkolnych grup zorganizowanych.
 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Mirella von Chrupek Diorama. Palaeoloxodon antiquus Wróciło wakacyjne kino pod gwiazdami Lato w kinie Koniński Dom Kultury rusza z projektem ,,Od folkloru do breakingu” Nowa publikacja o Lądzie