Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 09.07.2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Ocena: 1
1 0

Świąteczne Dzieciaki w Centrum

Konin 03.12.2019 11:11

Świąteczne Dzieciaki w Centrum

Świąteczne filmy, niezwykła atmosfera i wielka niespodzianka - tak będzie podczas grudniowej
odsłony projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w Konińskim Domu Kultury.


Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy! Spotkajmy się w niedzielę, 8 grudnia o 14.00 w Kinie Centrum w KDK, by powoli wchodzić w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Najpierw dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą świąteczny film familijny ,,Magiczne Święta Ewy”. To opowieść o 10-letniej dziewczynce, która bożonarodzeniowe ferie spędza na farmie Phantom Owl w południowej Estonii. Przyjeżdżając na miejsce, Ewa jeszcze nie wie, że to właśnie ona uratuje tamtejszy las przed zarządcą, chcącym wyciąć w nim wszystkie drzewa. Przybycie dziewczynki pomaga również dwójce młodych ludzi znaleźć miłość oraz sprawia, że Ewa odkrywa największy sekret jej rodziny. Po filmie dzieci wybiorą się na świąteczne warsztaty filmowo-artystyczne i będą przygotowywać niezwykłą niespodziankę!

 

Zapewniamy, że wszystkich już ogarnie świąteczna atmosfera. Ale więcej nie możemy zdradzić!


W czasie, gdy dzieci będą uczestniczyć w warsztatach, rodzice wrócą do kina, by obejrzeć świąteczną
komedię romantyczną ,,Last Christmas”. To historia Kate, która pracuje w dużym domu towarowym w Londynie jako elf. Jej życie jest pasmem niepowodzeń i złych decyzji. Jednak kiedy w pracy poznaje Toma, wszystko zaczyna zmieniać się na lepsze. Pomimo, że pozornie ta dwójka kompletnie do siebie nie pasuje, magia świąt sprawia, że postanawiają iść za głosem swoich serc...


Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.


Na filmy do Kina Centrum zapraszamy wszystkich chętnych, a do udziału w warsztatach dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29).

 

Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).

Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy już trwają.

Dzieciaki w Centrum 8 grudnia, niedziela


Godz. 14.00 – film ,,Magiczne Święta Ewy” (czas 1 godz. 30 min.)


Godz. 15.30 – warsztaty dla dzieci


Godz. 15.30 – film dla rodziców ,,Last Christmas” (czas 1 godz. 42 min.)


Bilety na film dla dzieci i opiekunów: 12 zł


Warsztaty: 10 zł


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wróciło wakacyjne kino pod gwiazdami Lato w kinie Koniński Dom Kultury rusza z projektem ,,Od folkloru do breakingu” Nowa publikacja o Lądzie