Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 23.01.2020 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena: 3
3 0

Kino powraca do Sompolna

sompolno 04.11.2019 09:18

Kino powraca do Sompolna

Wielu mieszkańców Sompolna i okolic z nostalgią powraca pamięcią do czasów kina „Bajka”, gdzie było można obejrzeć światowe i polskie hity filmowe. Już od 11 listopada będzie można sobie przypomnieć tamte czasy.
W tym dniu  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym zostanie otwarte "Sompoleńskie Kino za Rogiem”


"Kino za Rogiem" to sieć małych, kameralnych kin, tanich w utrzymaniu i prostych w obsłudze, ale spełniających wysokie standardy techniczne. Dzięki technologii cyfrowej właściciel lub animator kina otrzymuje stały i swobodny dostęp  "na żądanie" do zasobów polskiej i światowej kinematografii. Co więcej, w tej sieci kin widz może oglądać nie tylko filmy, sala kinowa jest zarazem wielofunkcyjną salą multimedialną, umożliwiającą między innymi transmisję na żywo wydarzeń kulturalnych i sportowych. Kino za Rogiem" zarówno pod względem elastycznego repertuaru jak i niskich cen biletów będzie dostępne dla każdego fana kina.
Programującym repertuar kina może być także widz. Na przykład mała grupa przyjaciół, znajomych, klasa uczniów, decyduje o tym, co chciałby obejrzeć w kinie. Może sobie zamówić seans na życzenie czy wpływać na dobór repertuaru. Kolejnym atutem jest stała dostępność filmów. Filmy, które są dostępne w bibliotece "Kina za Rogiem", pozostają w niej na długo.

( za portalem sompolno 24.pl )


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kino w parafii Lotniczy koncert kolęd W Muzeum Okręgowym sięgają do korzeni Noworoczny koncert na góralską nutę Moje pierwsze wyjście do kina Ferie zimowe w KDK Zaproszenie na przegląd Koncert ,,Seniorzy dla Miasta Z ANIOŁAMI ZAŚPIEWAJMY! Struktury pejzażu Marcina Derdy