Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 16.01.2021 r. Imieniny: Walerii, Włodzimierza

Ocena: 1
1 0

DZIECIĘCE KINO EUROPEJSKIE W KDK

Konin 18.10.2019 15:21

DZIECIĘCE KINO EUROPEJSKIE W KDK

Trzy filmy, trzy sobotnie poranki i mnóstwo wspaniałych emocji! Zapraszamy do Dziecięcego Kina Europejskiego w Konińskim Domu Kultury. Dla wytrwałych będą nagrody!


Dziecięce Kino Europejskie to propozycja dla najmłodszych miłośników filmów. Przygotowaliśmy dla nich trzy tytuły opowiadające o przyjaźni, odwadze, fantastycznych przygodach i fascynujących podróżach. Projekt realizujemy wspólnie z siecią kin Europa Cinemas, a naszym celem jest promocja europejskiego kina wśród młodszych i starszych widzów.

 

Do Kina Centrum zapraszamy w trzy soboty: 26 października, 9 i 16 listopada, zawsze o 12.00.

 

26 października wyświetlimy film: ,,Magiczny dywan”. To opowieść o chłopcu, który mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Marzy, by zobaczyć wielki świat, czyli miasto gdzie mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.

 

9 listopada zapraszamy na film ,,Baranek Shaun Film. Farmageddon”. Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona  niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Sprawdźcie czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

 

16 listopada przygotowaliśmy film ,,Mój przyjaciel Ufik”. To historia małego Willego, który przez przypadek trafia na niezwykłą planetę, gdzie poznaje Ufika – niesfornego psotnika, z którym połączy go wielka przyjaźń i fantastyczna przygoda.

 

Dla młodych widzów przygotowaliśmy specjalne karty udziału w Dziecięcym Kinie Europejskim w Konińskim Domu Kultury. Za każdy obejrzany film będą otrzymywać pieczątkę. Trzy pieczątki oznaczają nagrodę! Zapraszamy!

 

Dziecięce Kino Europejskie

 

26 października, godz. 12.00 - ,,Magiczny dywan”, czas: 1 godz. 21 min

 

9 listopada, godz. 12.00 - ,,Baranek Shaun Film. Farmageddon”, czas: 1 godz. 26 min

 

16 listopada, godz. 12.00 - ,,Mój przyjaciel Ufik”, czas: 1 godz. 30 min.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)