Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 23.01.2020 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena:

Kryształowe Koło pojechało do Rajska

Koło 18.06.2019 08:38

Kryształowe Koło pojechało do Rajska

XIII Turniej Orkiestr Dętych o "Kryształowe Koło" wygrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Rajska. Muzyczne zmagania miały miejsce wczoraj, na plenerowej scenie, na stadionie MOSiR. Pomimo upalnej aury, wielu słuchaczy zechciało wziąć udział w tym wyjątkowym konkursie i nacieszyć się brzmieniem kilku kapel: Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wrześni, Stowarzyszenia Orkiestra Dęta z Poddębic, Orkiestry Dętej Solanie z Kłodawy, Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP z Rajska, Orkiestry Staromiejskiej ze Starego Miasta oraz Orkiestry Dętej OSP z Koła.


Święto muzyki koncertowej tradycyjnie już rozpoczął przemarsz zespołów ulicami miasta, pokaz musztry paradnej, a po spotkaniu się orkiestr na stadionie, wspólne wykonanie utworu.
 
Część konkursową oceniało wykwalifikowane jury, które doceniło i przyznało najwyższe wyróżnienie formacji z Rajska.
 
Organizatorem głównym imprezy była Orkiestra Dęta OSP Koło a jednym ze współorganizatorów tegorocznych zmagań Burmistrz Miasta Koła.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kino w parafii Lotniczy koncert kolęd W Muzeum Okręgowym sięgają do korzeni Noworoczny koncert na góralską nutę Moje pierwsze wyjście do kina Ferie zimowe w KDK Zaproszenie na przegląd Koncert ,,Seniorzy dla Miasta Z ANIOŁAMI ZAŚPIEWAJMY! Struktury pejzażu Marcina Derdy