Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 25.08.2019 r. Imieniny: Belii, Ludwika, Luizy

Ocena:

Kryształowe Koło pojechało do Rajska

Koło 18.06.2019 08:38

Kryształowe Koło pojechało do Rajska

XIII Turniej Orkiestr Dętych o "Kryształowe Koło" wygrała Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Rajska. Muzyczne zmagania miały miejsce wczoraj, na plenerowej scenie, na stadionie MOSiR. Pomimo upalnej aury, wielu słuchaczy zechciało wziąć udział w tym wyjątkowym konkursie i nacieszyć się brzmieniem kilku kapel: Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wrześni, Stowarzyszenia Orkiestra Dęta z Poddębic, Orkiestry Dętej Solanie z Kłodawy, Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP z Rajska, Orkiestry Staromiejskiej ze Starego Miasta oraz Orkiestry Dętej OSP z Koła.


Święto muzyki koncertowej tradycyjnie już rozpoczął przemarsz zespołów ulicami miasta, pokaz musztry paradnej, a po spotkaniu się orkiestr na stadionie, wspólne wykonanie utworu.
 
Część konkursową oceniało wykwalifikowane jury, które doceniło i przyznało najwyższe wyróżnienie formacji z Rajska.
 
Organizatorem głównym imprezy była Orkiestra Dęta OSP Koło a jednym ze współorganizatorów tegorocznych zmagań Burmistrz Miasta Koła.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Będzie wreszcie teatr w mieście Wrzesień zaczniemy klasycznie Jazz ponownie na bulwarze Zespoły z Białorusi Kolejne warsztaty pisania ikon Wystawa malarstwa i rysunku Justyny Pszczolińskiej Zapraszamy do Szczepidła