Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 23.01.2020 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena: 1
1 0

Kino pod gwiazdami

Konin 13.06.2019 13:43

Kino pod gwiazdami

Kino pod gwiazdami, czyli wakacyjne wieczory na świeżym powietrzu przy dobrym filmie! Koniński Dom Kultury i Kino Centrum zapraszają 21 czerwca oraz 5, 12 i 26 lipca.


Mieszkańcy Konina i goście polubili tę formę wakacyjnej rozrywki. Seanse Kina pod gwiazdami co roku cieszą się sporą popularnością. Pierwsze wakacyjne spotkanie już 21 czerwca (piątek) na konińskich błoniach, podczas Dni Konina. Wspólnie obejrzymy romantyczną komedię o miłosnych zawirowaniach w życiu pewnej szalonej Angielki.

 

Na kolejny wakacyjny seans w kinie plenerowym zaprosimy 5 lipca. Na dużym ekranie ustawionym na placu przed Konińskim Domem Kultury obejrzymy francuską komedię ,,Alibi.com”. To historia Grega i jego kumpli, którzy zakładają firmę Alibi.com. Czym się zajmują? Zapewniają alibi wszystkim, którzy mają coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się z pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Greg zakochuje się w pięknej Flo, która najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję robi to, co potrafi najlepiej - kłamie.

 

Kino pod gwiazdami stanie znów przed Konińskim Domem Kultury 12 lipca. Tego dnia obejrzymy wspólnie komedię romantyczną ,,Magia w blasku księżyca” z Emmą Stone i Colinem Firthem. Przeniesiemy się do Francji w lata 20. Wtedy właśnie Stanley (Firth) wyrusza z misją do posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie udaje zamożnego biznesmena, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Stone). Tajemnicza Sophie rzekomo potrafi czytać w myślach i rozmawiać z duchami.

 

Polską komedię romantyczną ,,Dzień dobry, kocham cię!!” obejrzymy w kinie plenerowym 26 lipca. Ekran stanie również na placu przed Konińskim Domem Kultury. Będzie to historia lekarza Szymona, który pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Jego serce mięknie, gdy spotyka Basię – miłośniczkę jazdy na rolkach. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają.

 

Dodajmy, że w sierpniu kino plenerowe przeniesie się do starej części Konina, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na bulwarze”.

 

Kino pod gwiazdami

 

5 lipca – plac przed KDK - ,,Alibi.com”

12 lipca – plac przed KDK - ,,Magia w blasku księżyca”

26 lipca – plac przed KDK - ,,Dzień dobry, kocham cię!”

Początek seansów: godz. 22.00

Wstęp wolny!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kino w parafii Lotniczy koncert kolęd W Muzeum Okręgowym sięgają do korzeni Noworoczny koncert na góralską nutę Moje pierwsze wyjście do kina Ferie zimowe w KDK Zaproszenie na przegląd Koncert ,,Seniorzy dla Miasta Z ANIOŁAMI ZAŚPIEWAJMY! Struktury pejzażu Marcina Derdy