REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.09.2019 r. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ocena:

Gabrysia Wszędybył zaśpiewa z Kiljańskim!

Konin 23.05.2019 12:15

Gabrysia Wszędybył zaśpiewa z Kiljańskim!

Kolejny sukces podopiecznej Sylwii Dziardziel z Młodzieżowego Domu Kultury. W półfinale Zaczarowanej Piosenki w Konstancinie-Jeziornej Gabriela Wszędybył wyśpiewała bilet na 15. Festiwal Zaczarowanej Piosenki w Krakowie, gdzie zaśpiewa z Krzysztofem Kiljańskim. Gratulujemy!


Festiwal prowadzili  Anna Dymna, Bronisława Zamachowska oraz Grzegorz Daukszewicz, a w jury jubileuszowego półfinału zasiedli: Olga Bończyk, Roma Gąsiorowska, Julia Pietrucha, Maria Szabłowska, Kacper Kuszewski i Krzysztof Szewczyk. Na scenie Konstancińskiego Domu Kultury zaprezentowało się trzydzieścioro troje półfinalistów. Do finału przeszło sześcioro dzieci oraz sześcioro dorosłych wokalistów z niepełnosprawnością.

- Emocje niesamowite. Każdy śpiewał cudownie. Poziom był bardzo wysoki. W tym konkursie wokalnym liczy się tylko głos oraz ekspresja sceniczna. Niepełnosprawność taryfy ulgowej nie daje. O wszystkim decyduje profesjonalne jury. Finał dla Gabrysi jest spełnieniem marzeń - mówi Sylwia Dziardziel.

Finał tegorocznego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki odbędzie się 15 czerwca. Na scenie pod wieżą ratuszową z niepełnosprawnymi wokalistami zaśpiewają: Ania Rusowicz, Olga Szomańska, Czesław Mozil, Kuba Badach i Krzysztof Kiljański. W koncercie jubileuszowym, który Anna Dymna poprowadzi z Piotrem Polkiem, wystąpią artyści związani z festiwalem i jego głównymi bohaterami: Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Ania Karwan, Grzegorz Turnau, Damian Ukeje, Marek Piekarczyk, Adam Nowak, Jacek Cygan.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Centrum Kultury i Sztuki - Noc Kultury Andrzej Tomaszewski x 100 Trwają zapisy na warsztaty muzyczne z pARTyzantem!