Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 19.06.2019 r. Imieniny: Gerwazego, Sylwii

Ocena: 2
2 0

Atelier KreDKa podsumowało artystyczny rok

Konin 20.05.2019 09:04 (30 dni temu)

Atelier KreDKa podsumowało artystyczny rok

Na zajęcia w pracowni plastycznej czekają przez cały tydzień, a spotkania z Katarzyną Mijakowską, opiekunem Atelier KreDKa w Konińskim Domu Kultury uznają za najlepsze lekcje.


Mowa oczywiście o młodych plastykach, którzy uczęszczają na zajęcia plastyczne. Jest ich w sumie 90-ciu. Mają od 5 do 22 lat. Wielu z nich to uczniowie i studenci szkół plastycznych. Swoje najlepsze prace pokazali na wernisażu podsumowujących ich roczną pracę. Wystawę można oglądać w Strefie K do 15 czerwca.

Na wernisażu ,,Nasi twórcy” pokazano 50 prac starszych plastyków oraz galerię zdjęć najmłodszych artystów KreDKi. To właśnie najmłodsi artyści najliczniej przybyli na otwarcie wystawy. A to było okazją nie tylko do prezentacji ich pracy, ale także podziękowań. Bo jak mówi Katarzyna Mijakowska, słowa uznania należą się zarówno dzieciom i młodzieży, których talent zaskakuje, ale także ich opiekunom i dyrekcji KDK, dzięki której pracownia plastyczna może przyjąć aż tyle osób.

Młodzi plastycy w nagrodę za roczną pracę otrzymali pamiątkowe smycze i torebki.

xYz Data: 20.05.2019 09:48 ID:11267
Moze by tak pokazac ich prace. Co na to redakcja?

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wernisaż wspomnień i podziękowań Festiwalowy piątek pełen emocji! 40. Festiwal w blokach startowych Koncert gruzińskiego chóru w Koninie Festiwal miastu Z 11. Międzypowiatowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Tanecznych w Kleczewie Wzruszający koncert w Parku Chopina Koncert Uwielbienia w Kole Koncert nad Wartą Powiat koniński inspiruje artystów malarzy