Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 24.05.2019 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ocena: 1
1 0

Deszcz nagród konińskich recytatorów

Konin 14.05.2019 11:43 (11 dni temu)

Deszcz nagród konińskich recytatorów

Wielki sukces odnieśli recytatorzy z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie podczas Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Wędrówką życie jest człowieka”, który odbył się 10 maja w Psarach Polskich niedaleko Wrześni. W konkursie wystąpiło ich pięcioro i wszyscy wrócili z nagrodami!


W kategorii klas 4-6 Liwia Kasprzak zajęła drugie miejsce, a Monika Wysokowicz zdobyła wyróżnienie. W kategorii nieco starszych uczniów (klasy VII-VIII, klasa gimnazjalna oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych) Nagrodę Główną zdobyła Weronika Majewska, miejsce trzecie zajął Adam Krasiński, zaś wyróżnienie zdobył Maciek Rogala.

W konkursie wystąpili również reprezentanci konińskiej Szkoły Podstawowej nr 3. W kategorii klas 4-6 Areta Pawlicka zajęła 3 miejsce, a Ewa Szczepankiewicz została wyróżniona.

Zarówno Liwia, jak i Monika, Weronika, Adam i Maciek zostali przygotowani do konkursu przez instruktora z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie  - Jarosława Sparażyńskiego.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sukces Filipa Pacześnego I Szkoły Muzycznej w Koninie Zapraszamy ! Znakomitość MAWI III Przegląd Amatorskiej Twórczości Seniorów Deszcz nagród konińskich recytatorów Wystawa fotograficzna Mateusza Matysiaka Atelier KreDKa podsumowało artystyczny rok Krzysztof Zanussi w Koninie Na służbie u Kopciuszka Noc w Muzeum. CZAS WOJNY