Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 09.04.2020 r. Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima

Ocena:

Wystawa ,: Nasi Twórcy

Konin 14.05.2019 09:35

Wystawa ,: Nasi Twórcy

Młodzi artyści z Atelier KreDKa z Konińskiego Domu Kultury pożegnają mijający rok artystyczny w sobotę, 18 maja. W Strefie K otwarta zostanie wystawa ich prac zatytułowana ,,Nasi Twórcy”.


To był rok pełny wytężonej pracy artystycznej. Młodzi plastycy poznawali kolejne techniki, przelewali na papier swoje pomysły i inspiracje, udowadniali, że mają ogromną pasję.

W Atelier KreDKa pod okiem Katarzyny Mijakowskiej swój talent rozwija około 100 dzieci i młodzieży, w wieku od 5 do 22 lat. Pani Kredka, jak nazywają instruktorkę młodzi artyści, jest niesamowicie dumna ze swoich uczniów.

- Mają pasję, wytrwałość, wciąż podnoszą sobie poprzeczkę. Podziwiam ich za to – mówi Katarzyna Mijakowska. – Z roku na rok obserwuję postęp artystyczny dzieci i młodzieży i jestem dumna, ponieważ wiem jak wiele pracy wkładają w swoje małe dzieła sztuki.

Na wystawie ,,Nasi Twórcy” zaprezentowanych zostanie około 40 prac młodych plastyków z Atelier KreDKa. Będzie to okazja, by podsumować mijający sezon artystyczny.

Wystawa otwarta zostanie w Strefie K 18 maja o godz. 17.30, czyli pomiędzy jednym a drugim spektaklem ,,Za drzwiami” przygotowywanym przez tancerzy i wokalistów uczestniczących w zajęciach w Konińskim Domu Kultury. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia wystawy!

Wernisaż ,,Nasi Twórcy”

Strefa K, Koniński Dom Kultury

Sobota, 18 maja, godz. 17.30

Wstęp wolny


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


WYSTAWA ,,KOBIECE WARIACJE” ONLINE Czytanie za karę. Książki na weekend. Premiera on-line zorganizowana przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie Rozmowy Stanisława Sroczyńskiego. Książka na weekend.