Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 16.07.2019 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Ocena:

III Przegląd Amatorskiej Twórczości Seniorów

Słupca 10.05.2019 10:09

III Przegląd Amatorskiej Twórczości Seniorów

W środę 8 maja 2019r.  w słupeckim MDK- u było gwarno, radośnie i śpiewająco.  A wszystko to za sprawą Seniorów, którzy wzięli udział w III Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Seniorów.


Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Słupcy wystąpiło 14 zespołów: „Złota Jesień” z Kostrzyna, „Radość” z Jezior Wielkich, „Dębowy Liść” z Suchego Lasu, „RÓŻA” z Niechanowa, „Złota Jesień” z Orchowa, „Powidzanie” z Powidza, „Retro Cafe” z Czerwonaka, „Seniorskie Nuty” i  „Wyszynianki”z Władysławowa , „Sentymentalne Serca” z Kramska, „Kłodawiacy” z Kłodawy,„Wesoła Gromada” z Kleczewa, „Jan Boys” z Chodzieży oraz „Odrodzenie” ze Słupcy.

Celem Przeglądu była prezentacja dorobku artystycznego seniorów, wymiana doświadczeń i możliwość nawiązania kontaktów. Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Słupcy Michał Pyrzyk.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:



Najczęściej przeglądane informacje:


Kino pod gwiazdami. Występy chóru Consolare Balkan Folk Festival Varna 2019 Piknik żeglarski Szantowo XIII Festiwal Sztuki Tradycyjnej We wrześniu kolejna premiera Dzieła lokalnego artysty w Miejskim Domu Kultury Rzeka Warta sztuki Wakacyjne spotkanie z teatrem