Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 21.05.2019 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

III Przegląd Amatorskiej Twórczości Seniorów

Słupca 10.05.2019 10:09 (12 dni temu)

III Przegląd Amatorskiej Twórczości Seniorów

W środę 8 maja 2019r.  w słupeckim MDK- u było gwarno, radośnie i śpiewająco.  A wszystko to za sprawą Seniorów, którzy wzięli udział w III Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Seniorów.


Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Słupcy wystąpiło 14 zespołów: „Złota Jesień” z Kostrzyna, „Radość” z Jezior Wielkich, „Dębowy Liść” z Suchego Lasu, „RÓŻA” z Niechanowa, „Złota Jesień” z Orchowa, „Powidzanie” z Powidza, „Retro Cafe” z Czerwonaka, „Seniorskie Nuty” i  „Wyszynianki”z Władysławowa , „Sentymentalne Serca” z Kramska, „Kłodawiacy” z Kłodawy,„Wesoła Gromada” z Kleczewa, „Jan Boys” z Chodzieży oraz „Odrodzenie” ze Słupcy.

Celem Przeglądu była prezentacja dorobku artystycznego seniorów, wymiana doświadczeń i możliwość nawiązania kontaktów. Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Słupcy Michał Pyrzyk.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sukces Filipa Pacześnego I Szkoły Muzycznej w Koninie Zapraszamy ! Nabożeństwa majowe - znaczenie, tradycja i współczesność 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie Kino Oskard zaprasza wiosną III Przegląd Amatorskiej Twórczości Seniorów Kolejna książka Jacka Wiśniewskiego Znakomitość MAWI Deszcz nagród konińskich recytatorów Wystawa fotograficzna Mateusza Matysiaka