Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 21.05.2019 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Idą Dni Koła…

Koło 10.05.2019 09:40 (12 dni temu)

Idą Dni Koła…

Wielkimi krokami zbliża się czas świętowania w Kole! Tegoroczne Dni Koła planowane są na weekend 31 maja – 1 czerwca. Będzie mnóstwo atrakcji. Zobaczymy wiele gwiazd sceny. Wkrótce w przestrzeni publicznej pojawią się plakaty promujące to ważne wydarzenie. Tymczasem uchylimy rąbka tajemnicy i wyjawimy, na co możemy liczyć w majowo-czerwcowy weekend…


Plenerowa scena stanie na stadionie miejskim MOSiR. Piątek 31 maja przebiegnie pod znakiem HIP-HOP-u. Zobaczymy takie gwiazdy gatunku, jak DEGENERA, PIH, PEJA/SLUMS ATTACK, SOBOTA.

Z kolei 1 czerwca blok muzyczny rozpoczną prezentacje artystyczne kolskich przedszkoli i szkół podstawowych, a po nich zobaczymy występy: ZUMBY KIDS, zespołu tanecznego DEBIUT i DEBIUT JUNIOR ze SM w Kole, zespołu tanecznego FRISKA, zespołu tanecznego MUZA z MDK w Kole, „Zespołu Pieśni i Tańca Koło”, wokalistów ze Studia PRIMA VOLTA z MDK w Kole. O godz. 19.00 na scenie pojawią się oczekiwani goście, w kolejności: FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF, FAJTERS i LOMBARD. Aż do północy będzie można jeszcze spędzić czas na zabawie tanecznej z DJ.

Burmistrz miasta Koła i radni miejscy już dziś serdecznie zapraszają do licznego udziału w muzycznych wydarzeniach, wierząc, że program został przygotowany pod każdego słuchacza, z uwzględnieniem różnych gustów muzycznych. Zatem, do zobaczenia pod sceną!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sukces Filipa Pacześnego I Szkoły Muzycznej w Koninie Zapraszamy ! Nabożeństwa majowe - znaczenie, tradycja i współczesność 40. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie Kino Oskard zaprasza wiosną III Przegląd Amatorskiej Twórczości Seniorów Kolejna książka Jacka Wiśniewskiego Znakomitość MAWI Deszcz nagród konińskich recytatorów Wystawa fotograficzna Mateusza Matysiaka