Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.05.2020 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

Idą Dni Koła…

Koło 10.05.2019 09:40

Idą Dni Koła…

Wielkimi krokami zbliża się czas świętowania w Kole! Tegoroczne Dni Koła planowane są na weekend 31 maja – 1 czerwca. Będzie mnóstwo atrakcji. Zobaczymy wiele gwiazd sceny. Wkrótce w przestrzeni publicznej pojawią się plakaty promujące to ważne wydarzenie. Tymczasem uchylimy rąbka tajemnicy i wyjawimy, na co możemy liczyć w majowo-czerwcowy weekend…


Plenerowa scena stanie na stadionie miejskim MOSiR. Piątek 31 maja przebiegnie pod znakiem HIP-HOP-u. Zobaczymy takie gwiazdy gatunku, jak DEGENERA, PIH, PEJA/SLUMS ATTACK, SOBOTA.

Z kolei 1 czerwca blok muzyczny rozpoczną prezentacje artystyczne kolskich przedszkoli i szkół podstawowych, a po nich zobaczymy występy: ZUMBY KIDS, zespołu tanecznego DEBIUT i DEBIUT JUNIOR ze SM w Kole, zespołu tanecznego FRISKA, zespołu tanecznego MUZA z MDK w Kole, „Zespołu Pieśni i Tańca Koło”, wokalistów ze Studia PRIMA VOLTA z MDK w Kole. O godz. 19.00 na scenie pojawią się oczekiwani goście, w kolejności: FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF, FAJTERS i LOMBARD. Aż do północy będzie można jeszcze spędzić czas na zabawie tanecznej z DJ.

Burmistrz miasta Koła i radni miejscy już dziś serdecznie zapraszają do licznego udziału w muzycznych wydarzeniach, wierząc, że program został przygotowany pod każdego słuchacza, z uwzględnieniem różnych gustów muzycznych. Zatem, do zobaczenia pod sceną!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Wirtualna Noc Muzeów 2020 ''Imitacje i inne naśladownictwa kamieni szlachetnych'' Muzeum Okręgowe w Koninie Wieża Ciśnień zaprasza do środka Zapowiedzi muzealne