Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 22.03.2019 r. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Ocena: 1
1 0

Kolorowo na Glince

Konin 12.03.2019 14:15 (10 dni temu)

Kolorowo na Glince

Krystyna Ruminkiewicz, od lat prowadząca na Glince galerie sztuki o tej samej nazwie, ma znakomity zwyczaj dorocznego zapraszania na wernisaż. Tak też było w niedzielę (10 marca), gdy galerie wypełnili przyjaciele, znajomi oraz amatorzy dobrej sztuki.


Za każdym razem spotkanie w galerii jest okazją do podsumowania dorobku minionych miesięcy i za każdym razem wypada on imponująco. Ale Krystyna Ruminkiewicz nie zapomina o tych, którzy wspierają jej działalność. Dariusz Szatan, szef ośrodka Wityng, odebrał z jej rąk prezent do nowej części ośrodka - kopię obrazu słynnego konińskiego malarza Wierusz-Kowalskiego.

Przyjemnym momentem uroczystego niedzielnego popołudnia była też prezentacja młodego konińskiego poety Adriana Marczaka.

swiety tomasz Data: 13.03.2019 07:52 ID:11089
Jedno zdjęcie jednego obrazu. Jeden obraz był? Jak na podsumowanie dorobku minionych miesięcy to raczej marnie.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sukces na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Anny Jantar w Głownie Fryderyk dla Janusza Wawrowskiego Fryderyk dla Xxanaxx Kolorowo na Glince Warsztaty fotograficzne dla kobiet Artur Barciś czyta Osiecką i Młynarskiego Nagrody recytatorów Na ludowo Zapraszamy na poetyckie salony Aparatki zaprszają