Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.09.2019 r. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ocena: 1
1 0

Tłustoczwartkowy koncert

Konin 01.03.2019 13:27

Tłustoczwartkowy koncert

W tłusty czwartek w Zespole Szkół Górniczo – Energetycznych odbył się koncert „W karnawałowych rytmach”. Już po raz czternasty rodzice, nauczyciele, przyjaciele szkoły i uczniowie bawili się wspólnie na tej cyklicznej imprezie.


Stojące ma wysokim poziomie artystycznym popisy młodzieżowej orkiestry dętej, szkolnego chóru, tancerzy i solistów umilały czas zaproszonym gościom zebranym w sali gimnastycznej, zamienionej na ten czas w kawiarnię oferującą tłustoczwartkowe pączki.

Jak podkreślał dyrektor szkoły Janusz Kamiński idea koncertu jest od początku niezmienna i zakłada, że rodzic w szkole pojawia się nie tylko na niekoniecznie dla niego miłej wywiadówce, a uczeń nie tylko na niekoniecznie dla niego przyjemnych lekcjach, ale spotykamy się by wspólnie spędzić czas, zaprezentować niewątpliwe talenty i by było wyłącznie miło i przyjemnie.

Podczas koncertu wręczono także stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe wyróżniającym się uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom.

wrażliwy Data: 01.03.2019 18:43 ID:11048
To smutne, że wpółczesne szkoły nie maja Auli przeznaczonej do tego typu imprez kulturalnych. ... rolę tę pełnią: sala gimnastyczna, łącznik, korytarz etc.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Centrum Kultury i Sztuki - Noc Kultury Andrzej Tomaszewski x 100 Trwają zapisy na warsztaty muzyczne z pARTyzantem!