Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.05.2019 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Ocena:

Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie

Koło 04.12.2018 12:48

Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie

Rodzinne Kolędowanie organizowane tuż przed świętami przez Urząd Miejski w Kole, Parafię p.w. Matki Bożej Częstochowskiej, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie, Miejski Dom Kultury, ZHP Koło, to już lokalna tradycja, która również w tym roku musi się dokonać! Wszystkich mieszkańców miasta i gości do wspólnego kolędowania zaprasza Proboszcz Parafii MBCz w Kole ks. Kanonik Władysław Waszak i Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski oraz pozostali organizatorzy.


Święta kojarzą się przede wszystkim ze spotkaniem w gronie najbliższych, wieczerzą, dzieleniem opłatkiem, kolędowaniem. Wszystkie te elementy, dające przedsmak Bożego Narodzenia, zawierać będzie jak zawsze Rodzinne Kolędowanie, którego tegoroczna edycja przypadnie w niedzielę 23 grudnia w kolskiej parafii przy ul. Blizna, początek o godz. 16.30.

Dla uczestników przygotowany zostanie wigilijny stół z tradycyjnymi specjałami. W świątyni poruszy nasze serca folkowa kapela „Góralska Hora”. Wystąpią także uczniowie ze szkół podstawowych nr: 1, 3 i 4 oraz milusińscy z Przedszkola nr 3.

Wkrótce plakat promujący przedsięwzięcie a na nim więcej szczegółów. Organizatorzy serdecznie zapraszają już dziś.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sukces Filipa Pacześnego I Szkoły Muzycznej w Koninie Zapraszamy ! Deszcz nagród konińskich recytatorów Wystawa fotograficzna Mateusza Matysiaka Gabrysia Wszędybył zaśpiewa z Kiljańskim! Atelier KreDKa podsumowało artystyczny rok Krzysztof Zanussi w Koninie Improwizacje 27 razy Tak Mosty,mosteczki...