Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 18.12.2018 r. Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Ocena:

Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie

Koło 04.12.2018 12:48 (14 dni temu)

Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie

Rodzinne Kolędowanie organizowane tuż przed świętami przez Urząd Miejski w Kole, Parafię p.w. Matki Bożej Częstochowskiej, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie, Miejski Dom Kultury, ZHP Koło, to już lokalna tradycja, która również w tym roku musi się dokonać! Wszystkich mieszkańców miasta i gości do wspólnego kolędowania zaprasza Proboszcz Parafii MBCz w Kole ks. Kanonik Władysław Waszak i Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski oraz pozostali organizatorzy.


Święta kojarzą się przede wszystkim ze spotkaniem w gronie najbliższych, wieczerzą, dzieleniem opłatkiem, kolędowaniem. Wszystkie te elementy, dające przedsmak Bożego Narodzenia, zawierać będzie jak zawsze Rodzinne Kolędowanie, którego tegoroczna edycja przypadnie w niedzielę 23 grudnia w kolskiej parafii przy ul. Blizna, początek o godz. 16.30.

Dla uczestników przygotowany zostanie wigilijny stół z tradycyjnymi specjałami. W świątyni poruszy nasze serca folkowa kapela „Góralska Hora”. Wystąpią także uczniowie ze szkół podstawowych nr: 1, 3 i 4 oraz milusińscy z Przedszkola nr 3.

Wkrótce plakat promujący przedsięwzięcie a na nim więcej szczegółów. Organizatorzy serdecznie zapraszają już dziś.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Noc Sylwestrowa w Koninie Konin na starych pocztówkach Teatralni z PODAJ DALEJ Warto wiedzieć - warto zobaczyć Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie Janusz Wawrowski i „Polonia” na Zamku Królewskim Czwarta Ściana za nami POETYCKI DOTYK ANIOŁA. La traviata Świąteczny Salon Poezji z Anną Seniuk