Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 18.12.2018 r. Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Ocena: 1
1 0

Anna Seniuk w Salonie Poezji

Konin 03.12.2018 13:15 (15 dni temu)

Anna Seniuk w Salonie Poezji

Anna Seniuk - aktorka teatralna i filmowa, profesor sztuk teatralnych będzie gościem Świątecznego Salonu Poezji, który odbędzie się w Konińskim Domu Kultury 16 grudnia.


Na świąteczny salon zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Tradycją jest bowiem, że grudniowe czytanie poezji to również spotkanie pokoleń.  
Anna Seniuk od roku 2003 występuje w Teatrze Narodowym w Warszawie.  Występowała także w Teatrze Telewizji, w filmach i w licznych serialach. Niezapomnianą kreację aktorską Magdy Karwowskiej stworzyła w jednym z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych ,,Czterdziestolatku” i ,,Czterdziestolatku 20 lat później” w reżyserii Jerzego Gruzy. Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia od lat 70. XX w. Do tej pory zagrała ponad 40 ról radiowych, wśród nich znalazły się także słuchowiska dla dzieci.
Anna Seniuk w Konińskim Domu Kultury gościła ostatnio w 2013 r. Była gościem premiery filmu ,,Kanadyjskie sukienki” w reżyserii Macieja Michalskiego.
Podczas grudniowego Salonu Poezji nie zabraknie poezji poświęconej świętom Bożego Narodzenia, rodzinie, miłości i tradycji.
Aktorce towarzyszyć będą na scenie małe i duże Muzyczne Anioły. Salon rozpocznie się o godz. 18.00. 
Bilety w cenie 20 zł  i 15 zł (Karta Seniora) do nabycia w kasie Konińskiego Domu Kultury.

Dorota Gapska

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Noc Sylwestrowa w Koninie Konin na starych pocztówkach Teatralni z PODAJ DALEJ Warto wiedzieć - warto zobaczyć Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie Janusz Wawrowski i „Polonia” na Zamku Królewskim Czwarta Ściana za nami POETYCKI DOTYK ANIOŁA. La traviata Świąteczny Salon Poezji z Anną Seniuk