Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.05.2019 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Ocena: 1
1 0

Anna Seniuk w Salonie Poezji

Konin 03.12.2018 13:15

Anna Seniuk w Salonie Poezji

Anna Seniuk - aktorka teatralna i filmowa, profesor sztuk teatralnych będzie gościem Świątecznego Salonu Poezji, który odbędzie się w Konińskim Domu Kultury 16 grudnia.


Na świąteczny salon zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Tradycją jest bowiem, że grudniowe czytanie poezji to również spotkanie pokoleń.  
Anna Seniuk od roku 2003 występuje w Teatrze Narodowym w Warszawie.  Występowała także w Teatrze Telewizji, w filmach i w licznych serialach. Niezapomnianą kreację aktorską Magdy Karwowskiej stworzyła w jednym z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych ,,Czterdziestolatku” i ,,Czterdziestolatku 20 lat później” w reżyserii Jerzego Gruzy. Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia od lat 70. XX w. Do tej pory zagrała ponad 40 ról radiowych, wśród nich znalazły się także słuchowiska dla dzieci.
Anna Seniuk w Konińskim Domu Kultury gościła ostatnio w 2013 r. Była gościem premiery filmu ,,Kanadyjskie sukienki” w reżyserii Macieja Michalskiego.
Podczas grudniowego Salonu Poezji nie zabraknie poezji poświęconej świętom Bożego Narodzenia, rodzinie, miłości i tradycji.
Aktorce towarzyszyć będą na scenie małe i duże Muzyczne Anioły. Salon rozpocznie się o godz. 18.00. 
Bilety w cenie 20 zł  i 15 zł (Karta Seniora) do nabycia w kasie Konińskiego Domu Kultury.

Dorota Gapska

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Sukces Filipa Pacześnego I Szkoły Muzycznej w Koninie Zapraszamy ! Deszcz nagród konińskich recytatorów Wystawa fotograficzna Mateusza Matysiaka Gabrysia Wszędybył zaśpiewa z Kiljańskim! Atelier KreDKa podsumowało artystyczny rok Krzysztof Zanussi w Koninie Improwizacje 27 razy Tak Mosty,mosteczki...