Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 25.04.2019 r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Ocena:

Koncert Moniki Urlik w Zagórowie

Zagórów 08.11.2018 09:55

Koncert Moniki Urlik w Zagórowie

22 listopada o godz. 18:00 rozpocznie się w sali kinowo-widowiskowej naszego ośrodka niesamowity koncert. Dlaczego niesamowity? Otóż na scenie będzie można usłyszeć Monikę Urlik. Głos, który Państwo usłyszycie, sprawi, że tego wydarzenia nie zapomnicie do końca życia.

   Monika Urlik, to młoda, polska wokalistka, wykształcony muzyk o solidnym warsztacie. Finalistka The Voice of Poland. Zwyciężczyni międzynarodowego festiwalu VENA, laureatka TOP TRENDY 2006 i wielu innych festiwali i konkursów.


Na scenie zobaczymy i usłyszymy także naszą lokalną, młodą artystkę – Weronikę Radniecką. Weronika, jako support przed koncertem Moniki Urlik, wykona dla nas kilka utworów.

   Na co dzień uczennica II klasy II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie.

   Swoje pierwsze kroki w poważnym świecie muzyki, stawiała w programie „Od przedszkola do Opola”.

    Przez wiele lat uczęszczała do naszego koła muzycznego prowadzonego przez Iwonę Bętkowską. Następnie trafiła pod skrzydła Mariusza Urbaniaka i do tej pory uczęszcza do Studia Piosenki Estradowej „Hit”. Oprócz tego kształci się także w konińskim MDK-u.

   Osiągnęła już wiele sukcesów scenicznych, a jeszcze więcej przed nią.

   Jej największe osiągnięcia to: Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Dominowie – 2013 r., Grand Prix na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Koninie – 2015 r., I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kaliszu – 2017 r., Srebrna Nuta na Danuta Rinn Festiwal – 2017 r.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZAPRASZAMY NA KONCERT QUEEN SYMFONICZNIE 12 Kramskie Wybijanie Żuru Dwurnik w Koninie Andrzej Dragan nie tylko o kwantach Lalki królów Do muzeum starym autem Muzeum w Gosławicach zaprasza - Szwedzi na zamku Sukces Team Fart!! Festyn Majowy w Kole Zespół Szkół Muzycznych zaprasza na koncert