Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 15.10.2018 r. Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Ocena:

TREvoci with Love w KDK

Konin 11.10.2018 13:45 (4 dni temu)

TREvoci with Love w KDK

Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego atutem są występy na żywo. W programie największe przeboje muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej, takie jak: „Nessun Dorma”, „Granada”, „You Raise Me Up”, „Tango Roxanne”, „Halleluyah”, „Show Must Go On”, „Mambo Italiano” i wiele innych.


Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na koncert „TREvoci with Love”:

– 12 października 2018 r. (piątek), godz. 19:00, Koniński Dom Kultury (Plac Niepodległości 1), Konin.

Bilety na wydarzenie w cenach: 90 zł i 100 zł można nabyć w kasie Konińskiego Domu Kultury (tel. 63 211 31 33, czynna: pon. – pt. od 7:30 do 20:00, sob.- niedz. od 14:00 do 20:00), na stronie internetowej www.monolitart.com.pl w zakładce BILETY, na stronie internetowej Konińskiego Domu Kultury (www.kdk.konin.pl) oraz na portalu kupbilecik.pl.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


WIELKI SUKCES UCZENNICY DZIEWIĄTKI UROCZYSTOŚCI ODSŁONIĘCIA NAGROBRKA ANTONIEGO SZULCZYŃSKIEGO Szukałem Was… Zagórowski Tydzień Zakazanych Książek Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Gali Czesławów Bracia Cugowscy z Big Bandem Miasta Turek TREvoci with Love w KDK Seniorzy wracają do Biblioteki Miejski Dom Kultury w Kole zaprasza na ZADUSZKI ARTYSTYCZNE Podziwiając historię Gminy Władysławów