Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 14.11.2018 r. Imieniny: Emila, Laury, Rogera

Ocena:

Dzień z legendą TSA

Konin 11.09.2018 07:37

Dzień z legendą TSA

Po raz pierwszy w Koninie Andrzej Nowak z zespołem Złe Psy przeprowadzi warsztaty gitarowe. Na to niezwykłe wydarzenie 14 września zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury. Warsztaty powiązane są z wystawą zdjęć A. Nowaka  autorstwa Wojtka Ziemskiego w DK Oskard w ramach Nocy Kultury.


Andrzej Nowak, legendarny polski gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny, autor tekstów i założyciel zespołu TSA i Złe Psy poprowadzi warsztaty od godz. 11 do 14 w Młodzieżowym Domu Kultury. Artysta chce w Koninie zapoczątkować cykl warsztatów, nad szczegółami trwają prace. W trakcie spotkania A. Nowak zdradzi tajniki gry na gitarze.

 

-  Bardzo bym się cieszył ,gdyby ktoś grał podobnie do mnie. Zapraszam wszystkich muzyków, i tych od  gitary klasycznej i elektrycznej – mówi twórca TSA.

 

Zapisy na warsztaty odbywają się w sekretariacie MDK. Udział kosztuje 20 złotych. Liczba miejsc ograniczona.

Natomiast o godz. 19 w DK Oskard w ramach Nocy Kultury odbędzie się wystawa zdjęć przedstawiająca Andrzeja Nowaka. Na zaproszenie Wojciecha Ziemskiego artysta będzie gościem specjalnym wernisażu.

To jeszcze nie koniec atrakcji. O godz. 20 w MDK rozpocznie się koncert Złych Psów i Andrzeja Nowaka. Jako support wystąpi zespół Karen’s Diet i Wojownicy Światła MDK. Wejściówki do odbioru w sekretariacie MDK.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wspaniały koncert patriotyczny Refleksyjny nastrój drugiego dnia Tryptyku Zaduszkowego Nagroda im. Księdza Romana Biskupa Andrzejewskiego dla Mazowsza Koncert TAU Śpiewana historia Polski Koncert w Rychwale - zaproszenie Koncert Moniki Urlik w Zagórowie Książka na Niepodległość Debiuty 2018 XI edycja Diecezjalnego Festiwalu Piosenki Religijne