Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.01.2019 r. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Ocena:

Bieszczadzcy Mocarze

Koło 08.06.2018 08:08

Bieszczadzcy Mocarze

Urząd Miejski w Kole oraz Miejski Dom Kultury w Kole serdecznie zapraszają na wystawę Mateusza Matysiaka zatytułowaną „Bieszczadzcy Mocarze”.


Ekspozycję będzie można podziwiać w Galerii J. Buszy od 15 do 30 czerwca, ale prawdziwą przyjemnością, nie tylko dla pasjonatów fotografii, będzie jej uroczyste otwarcie 15 czerwca o godz. 16.00 w kolskim MDK, poprzedzone pokazem diaporamy w sali kinowej. Na te wydarzenie serdecznie zapraszamy.
 
Mateusz Matysiak to znany przyrodnik, fotograf i filmowiec. Z zawodu leśnik, biolog i inżynier środowiska. Absolwent poznańskich uczelni – Wydziału Leśnego na Uniwersytecie Przyrodniczym oraz Wydziału Biologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Autor licznych publikacji, w tym ilustrowanych encyklopedii zwierząt Polski i ptaków Polski. Wielokrotny laureat oraz juror konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą.

Tradycjonalista, miłośnik tego, co zdrowe i autentyczne. Sentymentalny smakosz natury, który potrafi całymi dniami w bezruchu i starannym maskowaniu przesiedzieć w skrajnie trudnych warun¬kach tylko po to, by uwiecznić tę jedyną scenę z życia rzadkich i płochliwych zwierząt. W ostatnich latach całkowicie oczarowany i pochłonięty Bieszczadami, w których oddał się uwiecznianiu w rytmie natury magicznej przyrody i niezwykłych ludzi. Obecnie promuje autorską markę „Bieszczadzcy Mocarze” oraz realizuje projekt fotograficzno-filmowy „Leśni Mocarze”.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Konin: koncert kolęd w wykonaniu Eleni Noworoczny Koncert Kolęd w Rychwale HIP-HOP FEST IN TOUR 2019 Bitwa na szkoly Zespół SAN DAMIIANO w Wyszynie Styczeń i luty w Teatrze na Peryferiach w Brzeźnie XIX Przegląd Kolęd i Pastorałek już za nami Mały Książę w Teatrze Piasku XVI Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP w Kole Seniorzy dla Miasta