Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.10.2018 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Ocena:

Kariatydy 2018

Konin 14.05.2018 12:47

Kariatydy 2018

W piątkowy wieczór (12 maja) w Oskardzie wręczono po raz kolejny animatorom i twórcom kultury statuetki „Kariatyd”. Konkurs o statuetkę „Kariatydy” jest organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie od 2000 roku.


W tym roku statuetki wręczono: Halinie Ganińskiej – kategoria Animator kultury, Annie Komin – kategoria Twórca, Mariuszowi Zaborowskiemu - kategoria Samorząd lokalny, Stowarzyszeniu „Koło Kobiet” z siedzibą w Biskupicach- kategoria Razem. Kariatydę Wielką otrzymała Mirosława Dimitrow.

Podczas uroczystości wręczono również odznaki „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, które na wniosek CKiS Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał Annie Kucharskiej i Karolinie Zawal.

Uroczystość zakończył koncert Katarzyny Groniec.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Warsztaty konińskich fotografów Bracia Cugowscy z Big Bandem Miasta Turek Dwoje na huśtawce Muzyczne Przestrzenie i Stradivarius! TREvoci with Love w KDK Seniorzy wracają do Biblioteki 15-lecie Zespołu Śpiewaczego: My Młodzi Miejski Dom Kultury w Kole zaprasza na ZADUSZKI ARTYSTYCZNE Sukces Nauczycielskiego Towarzystwa Chóralnego z Turku Czytelnicy piszą .... - Konin Niepodległy