Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 23.01.2019 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Ocena:

Kariatydy 2018

Konin 14.05.2018 12:47

Kariatydy 2018

W piątkowy wieczór (12 maja) w Oskardzie wręczono po raz kolejny animatorom i twórcom kultury statuetki „Kariatyd”. Konkurs o statuetkę „Kariatydy” jest organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie od 2000 roku.


W tym roku statuetki wręczono: Halinie Ganińskiej – kategoria Animator kultury, Annie Komin – kategoria Twórca, Mariuszowi Zaborowskiemu - kategoria Samorząd lokalny, Stowarzyszeniu „Koło Kobiet” z siedzibą w Biskupicach- kategoria Razem. Kariatydę Wielką otrzymała Mirosława Dimitrow.

Podczas uroczystości wręczono również odznaki „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, które na wniosek CKiS Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał Annie Kucharskiej i Karolinie Zawal.

Uroczystość zakończył koncert Katarzyny Groniec.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zespół SAN DAMIIANO w Wyszynie Konin: koncert kolęd w wykonaniu Eleni Noworoczny Koncert Kolęd w Rychwale Bitwa na szkoly HIP-HOP FEST IN TOUR 2019 Styczeń i luty w Teatrze na Peryferiach w Brzeźnie XIX Przegląd Kolęd i Pastorałek już za nami Mały Książę w Teatrze Piasku Seniorzy dla Miasta XVI Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP w Kole