Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.10.2018 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Ocena:

MDK w Kole zaprasza na koncert góralskiej kapeli KARPATI

Koło 16.04.2018 09:09

MDK w Kole zaprasza na koncert góralskiej kapeli KARPATI

MDK w Kole zaprasza na koncert góralskiej kapeli Karpati, który odbędzie się 3 maja 2018 r. o godz. 18.00 w kolskim "emdeku". Cena biletu: 25 zł, zniżka: 13 zł. Trio znakomitych muzyków, którzy swoją grą poruszają serca. W obecnym składzie koncertują od 2016 r., a w ich grze słychać ducha Karpat, Bałkanów, Rosji, Ukrainy i przede wszystkim Polski. Ich wizytówką są oryginalne aranżacje – śpiew na trzy głosy, brawurowe sola i wielka energia płynąca z instrumentów.


Skład zespołu:
JOANNA GRUSZKA
Altowiolistka, skrzypaczka i kontrabasistka. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Pasjonatka muzyki ludowej Karpat, członkini dwóch folkowych zespołów: Mitlos oraz Buraky. Laureatka wielu folkowych konkursów z czołowymi folkowymi zespołami. Współpracuje z wrocławskim Teatrem Lalek.
JÓZEF GRUSZKA
Rodowity Góral wychowany wśród muzyków ludowych. Multiinstrumentalista – sam opanował sztukę gry m.in. na altówce węgierskiej, kontrabasie, gitarze akustycznej i basowej. Posiada również ciepły głos, którym czaruje tłumy. Będąc członkiem wielu zespołów folkowych koncertował w kraju i za granicą.
MATEUSZ DONIEC
Muzyk z pasji i zawodu. Akordeonista, pianista i tubista. Koncertował w wielu krajach świata – w Indonezji i Singapurze (na zaproszenie Ambasady RP), w Holandii, Niemczech, we Francji, Włoszech i na Węgrzech. Współpracuje z wieloma uznanymi muzykami i nie zamyka się na żadne muzyczne style. Uczestnik i laureat ogólnopolskich festiwali i konkursów, na czele z Przystankiem Woodstock.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Warsztaty konińskich fotografów Bracia Cugowscy z Big Bandem Miasta Turek Dwoje na huśtawce Muzyczne Przestrzenie i Stradivarius! TREvoci with Love w KDK Seniorzy wracają do Biblioteki 15-lecie Zespołu Śpiewaczego: My Młodzi Miejski Dom Kultury w Kole zaprasza na ZADUSZKI ARTYSTYCZNE Sukces Nauczycielskiego Towarzystwa Chóralnego z Turku Czytelnicy piszą .... - Konin Niepodległy