Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena: 2
2 0

Wernisaż obrazów Danuty Drzewieckiej

Konin 12.03.2018 12:00

Wernisaż obrazów Danuty Drzewieckiej

Wernisaż obrazów Danuty Drzewieckiej, który odbył się w niedzielne popołudnie (11 marca) w galerii „Łaźnia” zakończył tegoroczną edycję projektu „Konin miasto kobiet”. Jednym z gości wernisażu był zastępca prezydenta Konina Sławomir Lorek.


Danuta Drzewiecka od lat stanowi bardzo mocny filar konińskiego środowiska plastycznego. Jej prace pokazywane były na wielu wystawach, a ona sama uczestniczyła w wielu plenerach, zarówno malując jak i nimi kierując. Od wielu lat – wraz z mężem i synem – prowadzi galerie „Łaźnia”.

Wystawa jej prac stanowi przegląd dorobku artystki z ostatnich lat. Można też podziwiać prace Henryka Drzewieckiego oraz przedstawiciela drugiego pokolenia plastyków – syna Karola.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą ... Niedziela w Bieniszewie Sukces waltornisty z Konina NAFTOWE LAMPY Rapa Nui – wyspa posągów Koncert chóru z Tbilisi Zapraszamy na VII Konferencję z cyklu ,,Terra Pisdrensis. Dawniej i dziś'' Konferencja z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki Publicznej w Kleczewie Kariatydy 2018 Jubileuszowy Koncert Orkiestry Staromiejskiej Słowiański jazz w ratuszu