Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena: 1
1 0

Wiele barw sztuki

Konin 12.03.2018 08:17

 Wiele barw sztuki

Koncert „Barwy Sztuki”, który odbył się w Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ignacego J. Paderewskiego 8 marca, był kolejnym Międzyszkolnym Koncertem Uczniów i Nauczycieli Sekcji Instrumentów Dętych, Perkusji, Akordeonu i Jazzu Szkół Muzycznych Regionu Wielkopolskiego, Mazowieckiego i Kujawsko-Pomorskiego.


Koncert, który odbył się po raz trzeci, poprowadziła jego twórczyni Urszula Rusin, na co dzień nauczycielka w klasie akordeonu naszego „Muzyka”, a także fotograf i plastyk. To właśnie połączenie muzyki i plastyki leży u podstaw każdego koncertu. W tym roku przepiękną scenografię sceny szkolnej auli utworzyły obrazy Danuty Drzewieckiej.

W samym koncercie wystąpiło ponad dwudziestu niezwykle utalentowanych młodych ludzi, którzy mimo wieku mają na swoim koncie ogromne osiągnięcia. Zwieńczeniem wspaniałego wieczoru były dyplomy i upominki wręczone przez zastępcę prezydenta Sławomira Lorka każdemu nauczycielowi i wykonawcy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą ... Niedziela w Bieniszewie Sukces waltornisty z Konina NAFTOWE LAMPY Rapa Nui – wyspa posągów Koncert chóru z Tbilisi Zapraszamy na VII Konferencję z cyklu ,,Terra Pisdrensis. Dawniej i dziś'' Konferencja z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki Publicznej w Kleczewie Kariatydy 2018 Jubileuszowy Koncert Orkiestry Staromiejskiej Słowiański jazz w ratuszu