Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 23.03.2018 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Ocena: 1
1 0

Muzyczna psychoterapia Tomasza Szweda

Konin 27.02.2018 10:16 (24 dni temu)

Muzyczna psychoterapia Tomasza Szweda

Legenda muzyki country, autor tekstów i muzyki, psychoterapeuta i pisarz Tomasz Szwed wystąpił w niedzielny wieczór (25 lutego) w auli św. Wojciecha, w ramach koncertu „Trzeźwienie przez Kulturę”. Przez dwie godziny bawił publiczność znakomitymi utworami country oraz bluesami.


Tomasz Szwed po raz kolejny okazał się nie tylko znakomitym artystą, ale też gawędziarzem. Jego anegdoty z lat szarej polskiej rzeczywistości, opowieści o rozmowach z borsukiem i wiewiórkami (ich echa znalazły się w jego książkach) bawiły licznie zebraną publiczność. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania. Było także spotkanie po latach z koninianinem, panem Stanisławem, z którym związały go muzyczne losy.

„Trzeźwienie Przez Kulturę” to jedyny taki projekt w Polsce, realizowany wspólnie przez Miasto Konin, Parafię św. Wojciecha i Diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Wernisaż obrazów Danuty Drzewieckiej Bartosz Głowacki z Koła ze stypendium Marszałka Wielkopolskiego Koninianki na tanecznych Mistrzostwach Polski IDO Wiele barw sztuki Festiwal w Norwidzie Wielkie małe kobiety Grand Prix dla Igi Lewandowskiej Majowe niedziele z Wiliamem Shakespearem Zapraszamy na Festiwal Czuwaj ! - przedpremierą