Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 20.05.2018 r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Ocena:

Spotkanie autorskie i wystawa- Konin. Wnętrza Starówki

Konin 08.02.2018 13:51

Spotkanie autorskie i wystawa-  Konin. Wnętrza Starówki

2 marca 2018 roku o godz. 18.00  w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie odbędzie się spotkanie autorskie i wernisaż fotografii Jerzego Sznajdra, podczas którego zostanie zaprezentowana książka ilustrująca znane i mniej znane wnętrza „starego” Konina.


Wystawa składa się z kilkunastu wielkoformatowych fotografii, które zostały wykonane podczas sentymentalnego spaceru po miejscach z dzieciństwa.  Zdjęcia można również zobaczyć w opublikowanej książce: „Konin. Wnętrza Starówki”. Jerzy Sznajder w przedmowie wskazuje: „(…) Wiele miejsc wypełnionych jest ciekawą historią, ale w niewielu można jeszcze dostrzec choćby jej strzępy. Postanowiłem przejść się po konińskiej starówce, zajrzeć do środka znanych i nieznanych budynków, podwórzy i poszukać miejsc, których nie strawił czas.”

Wystawę można oglądać do 30 marca 2018 r. (pn.-pt. w godzinach: 8.00 – 16.00)
Książka dostępna w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą ... Niedziela w Bieniszewie NAFTOWE LAMPY Sukces waltornisty z Konina Rapa Nui – wyspa posągów Koncert chóru z Tbilisi Zapraszamy na VII Konferencję z cyklu ,,Terra Pisdrensis. Dawniej i dziś'' Konferencja z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki Publicznej w Kleczewie Kariatydy 2018 Jubileuszowy Koncert Orkiestry Staromiejskiej Słowiański jazz w ratuszu