Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena: 1
1 0

Koniński karnawał w Koronowie

Konin 05.02.2018 16:33

Koniński karnawał w Koronowie

Młodzieżowa orkiestra dęta Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych oraz młodzi artyści z Akademii Wokalnej Młodzieżowego Domu Kultury wystąpili w niezwykłym koncercie karnawałowym. Odbył się on 3 lutego w Koronowie – mieście, które poważnie ucierpiało w czasie ubiegłorocznych nawałnic i którego mieszkańcom pomogli koninianie i konińscy przedsiębiorcy.


Ten pomysł zrodził się spontanicznie – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina – Bo przecież obok rozwiązywania codziennych kłopotów i trosk ludzie powinni także odpoczywać. Szczególnie, gdy już pojawi się na to czas. Dlatego zaproponowaliśmy taki oto muzyczny prezent jako kontynuację pomocy i wsparcia mieszkańców doświadczonej przez naturę gminy.

Ogromnej satysfakcji i radości nie kryli przybyli na koncert do hali sportowo-widowiskowej koronowianie. W ich imieniu serdecznie dziękował artystom z Konina burmistrz Stanisław Gliszczyński.

- Dziękujemy że zechcieliście pokazać wasz kunszt artystyczny, swoje uzdolnienia właśnie dziś i właśnie w tym miejscu, w Koronowie. Wasz koncert dał nam radość i siły do dalszych zmagań się z tym co przeniósł lub co może przynieść los – powiedział burmistrz Stanisław Gliszczyński.

Koncert bardzo podobał się koronowianom, którzy nie szczędzili braw. Trzeba także dodać, że gospodarze koncertu bardzo serdecznie zaopiekowali się naszymi małymi i trochę większymi artystami.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą ... Niedziela w Bieniszewie Sukces waltornisty z Konina NAFTOWE LAMPY Rapa Nui – wyspa posągów Koncert chóru z Tbilisi Zapraszamy na VII Konferencję z cyklu ,,Terra Pisdrensis. Dawniej i dziś'' Konferencja z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki Publicznej w Kleczewie Kariatydy 2018 Jubileuszowy Koncert Orkiestry Staromiejskiej Słowiański jazz w ratuszu