Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Promocja nowej publikacji Piotra Gołdyna

KOŁO 05.02.2018 10:21

Promocja nowej publikacji Piotra Gołdyna

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole zaprasza na promocję publikacji Piotra Gołdyna „Obrazki z dziejów oświaty w Wielkopolsce Wschodniej” (zeszyt 3).

15 lutego 2018 r., g. 16:00, Czytelnia (ul. Kolejowa 19).


Prof. nadzw. dr hab. Piotr Gołdyn, historyk, historyk wychowania, regionalista, wykładowca na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu; członek: Zarządu Kaliskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, Towarzystwa Historii Edukacji, Komisji Heraldycznej przy Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji w Warszawie [zajmuje się heraldyką i weksylologią (nauka zajmująca się badaniem wszelkiego rodzaju flag, ich historii i symboliki)]; autor ponad 300 artykułów popularnych, popularnonaukowych i naukowych, autor i redaktor ponad 30 książek, redaktor naczelny Polonia Maior Orientalis (studia z dziejów Wielkopolski Wschodniej).


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą ... Niedziela w Bieniszewie Sukces waltornisty z Konina NAFTOWE LAMPY Rapa Nui – wyspa posągów Koncert chóru z Tbilisi Zapraszamy na VII Konferencję z cyklu ,,Terra Pisdrensis. Dawniej i dziś'' Konferencja z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki Publicznej w Kleczewie Kariatydy 2018 Jubileuszowy Koncert Orkiestry Staromiejskiej Słowiański jazz w ratuszu