Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 21.05.2018 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Muzyka szumów w Wieży Ciśnień

Konin 05.02.2018 10:04

Muzyka szumów w Wieży Ciśnień

Jeśli przez coś płynie prąd, to musi wytwarzać się pole elektromagnetyczne. A jeśli dwa różne pola zestawi się ze sobą, to pola się sprzęgają i powstaje dźwięk. Ten właśnie efekt w swojej muzyce wykorzystuje Łukasz Szałankiewicz „Zenial”, którego koncert odbył się w piątkowy wieczór (2 lutego) w Galerii CKiS „Wieża Ciśnień”.


Łukasz Szałankiewicz  to znany wśród twórców muzyki elektroakustycznej kompozytor, który w swojej twórczości wykorzystuje zarówno różnego rodzaju urządzenia, aparaty fotograficzne, telefony oraz zabawki. Dźwięki, które powstają w trakcie koncernu zarówno oszałamiają, ale też uspokajają, przynosząc równocześnie świadomość, ile różnych szumów otacza nas na co dzień.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą ... Niedziela w Bieniszewie Sukces waltornisty z Konina NAFTOWE LAMPY Rapa Nui – wyspa posągów Koncert chóru z Tbilisi Zapraszamy na VII Konferencję z cyklu ,,Terra Pisdrensis. Dawniej i dziś'' Konferencja z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki Publicznej w Kleczewie Kariatydy 2018 Jubileuszowy Koncert Orkiestry Staromiejskiej Słowiański jazz w ratuszu