Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 22.04.2018 r. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Ocena: 2
2 0

Zamyślenie

Konin 10.01.2018 10:25

Zamyślenie

We wtorkowy wieczór (9 stycznia) w „Galerii 3D” Młodzieżowego Domu Kultury odbył się wernisaż fotografii Huberta Sroki „Zamyślenie”. Tegoroczny maturzysta z I LO przyznał, że nastąpiło to w 3 lata i 13 dni od jego pierwszej, prawdziwej sesji fotograficznej.


Zdjęcia pokazane na wystawie są dowodem poszukiwań młodego artysty, który nie ukrywa, że swoją profesjonalną przyszłość chce związać z fotografią. Ma już na swoim koncie nagrody w kilku konkursach oraz udział w wystawach zbiorowych. „Zamyślenie” w galerii MDK to jego pierwsza indywidualna prezentacja twórczości. Warto ją zobaczyć i... zamyślić się.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Muzycznie o miłości Gmina Rychwał - Koncert Orkiestry 14 kwietnia Konkurs młodych pianistów Piękny Koncert Inauguracyjny XX Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego w Koninie Gwiazdy na konińkim koncercie gospel Zapraszamy na XIV Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie nad Wartą Kino Oscarowe RIVERSIDE w Koninie ! Wyłoniono zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego MDK w Kole zaprasza na koncert góralskiej kapeli KARPATI