Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 11.07.2020 r. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Ocena: -1
0 1

POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ

17.06.2020 19:12 (Podgląd informacji)

POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ

13 czerwca policjant, który na co dzień służy w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Koninie w czasie wolnym od służby w miejscowości Ślesin, ujął mężczyznę, który prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Kierowca został przekazany miejscowym stróżom prawa. Wynik badania na zawartość alkoholu wykazał u niego ponad 3 promile.


Cała sytuacja wydarzyła się w sobotę w miejscowości Ślesin. St. asp. Mariusz Zieliński podczas czasu wolnego zauważył jak na parking miejscowego OSIR-u wjeżdża szare Audi. Policjant spostrzegł, że kierowca nie panuje nad pojazdem. Podbiegł więc do auta, które zatrzymało się na parkingu, otworzył drzwi od strony kierowcy i od razu poczuł zapach alkoholu. Natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki samochodu, uniemożliwiając tym samym dalszą jazdę kierowcy.

 

Policjant powiadomił funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Ślesinie. Chwilę później kierujący audi był już skuty przez ślesińskich stróży prawa w kajdanki. Stan trzeźwości mężczyzny nie pozostawił żadnych wątpliwości. W jego organizmie znajdowały się ponad 3 promile alkoholu.

 

Okazało się również, że kierujący posiada już zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych, a dwa tygodnie wcześniej został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał prokuratorskie zarzuty, do których się przyznał. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed Sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

zdjęcie: shutterstock

Daria Data: 19.06.2020 17:11 ID:12197
Trzeba utylizować to pijane ścierwo które kieruje autem bo wsiadając z premedytacją stają się zabójcami !!!

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell Stypendia dla najlepszych Nowy program „MOJA WODA” Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!