Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 25.05.2018 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena: 2
2 0

Prawdziwa twarz Dominiki Stec

Konin 07.03.2013 08:26

Prawdziwa twarz Dominiki Stec

Nietypowe - ale i nowatorskie - spotkanie autorskie odbyło się w środowe popołudnie w konińskiej bibliotece. 
Autor bowiem spotkał się z czytelnikami nie opuszczając mieszkania. Internetowe łącze umożliwiło Zbigniewowi Wojnarowskiemu rozmowę z miłośnikami jego twórczości a jego fanom - pozwoliło zajrzeć do mieszkania pisarza. 

Sporą część rozmowy prowadzonej przez Mirosława Jurgielewicza poświęcono swoistemu alter ego pisarza, jakim jest Dominika Stec. To pseudonim, pod jakim Wojnarowski wydał książkę, której akcja dzieje się w Koninie. Powieść nosi tytuł 'Słońce w słonecznikach'.

A autor - tak odpowiedział na pytanie o nieścisłości dotyczące faktów na temat Konina z lat, w których toczy się akcja powieści.
Plik audio przeniesiony do archiwum

Środowa rozmowa z Wojnarowskim była pierwszym e-spotkaniem pisarza z czytelnikami, ale jak ustalono - do następnego dojdzie po opublikowaniu przez Wojnarowskiego kolejnej książki.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


E - Zatorze Zmarł ksiądz prałat Jan Andrzejczak, były proboszcz parafii w Pyzdrach Postępactwo, czyli konińskie brednie o tolerancji Jeszcze gorzej do Warszawy Niby nic na to nie wskazuje , ale - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY Czytelnicy piszą - Oświadczenie w sprawie Marszu Tolerancji Budujemy mosty... Tolerancyjni zaatakowali nietolerancyjnych Komunikat ostrzegawczy - Deszcze Czytelnicy piszą - Partanina na Przemysłowej