Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 19.07.2019 r. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Ocena: 3
3 0

Mamy czworo mistrzów

Konin 12.01.2013 11:16

Mamy czworo mistrzów

Znamy już zwycięzców plebiscytu "Mistrz drugiego planu", zorganizowanego przez Radio Konin i Młodzieżową Radę Miasta.

Pierwsze miejsce należy bezapelacyjnie do Izabeli Janickiej z Zespołu Szkół Techniczno-Hutniczych, która zarówno w głosowaniu sms-owym, jak i internetowym zdobyła największą ilość głosów (odpowiednio: 47,7% i 68%).
Drugie miejsce zdobyła Magdalena Pecelerowicz, uczennica Gimnazjum nr 2 (37,3% sms, 19% Internet), na trzecim mamy natomiast dwóch kandydatów ex aequo. W głosowaniu sms-owym zwyciężył Paweł Cal, 17-latek z I Liceum w Koninie (8,6%), a w internetowym Daria Nyzio z Gimnazjum nr 1 (z 10-procentowym wynikiem).

Celem plebiscytu było wybranie najaktywniejszych uczniów z konińskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy angażują się w działalność szkoły poza lekcjami, organizując akcje społeczne, imprezy kulturalne, itp. Nazwaliśmy ich mistrzami drugiego planu, bo często stoją w cieniu.

Zwycięzcy zostali wybrani spośród ośmiorga zgłoszonych kandydatów.

XYZ Data: 13.01.2013 11:44 ID:4251
Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych a nie Techniczno-Hutniczych.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników policji Czytelnicy piszą - Po nowemu, ale czy lepiej ? Modernizacja elektrowni Konin Miejsca w szkołach Dla komfortu mieszkańców i urody miasta Nowe przystanki autobusowe Czytelnicy piszą ... Czekamy na chodnik Kleszcze ! 19 lipca - ostatnim dniem przyjmowania wniosków o dofinansowanie prac związanych z usuwaniem azbestu! Kolejne polsko-amerykańskie szkolenie lotnicze