Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 21.09.2019 r. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ocena: 12
12 0

Koncertuje dla niesłyszących

Konin 17.08.2012 09:56

Koncertuje dla niesłyszących

Ziewający widzowie i zasypiająca publiczność - taki widok zazwyczaj artyście chwały nie przynosi. Jednak w Koninie jest muzyk, dla którego poddający się objęciom Morfeusza słuchacze to największy komplement i znak, że koncert się udał. Mowa o Andrzeju Białasie, który grając na misach, gongach i dzwonach udowadnia, że muzyka działa terapeutycznie, a dźwięki można usłyszeć nie tylko uszami.  
Jak mówi Andrzej - wszystko zaczęło się kilka lat temu - wcześniej interesowałem się muzyką rozrywkową, później przyszedł czas na idiofony. 
Plik audio przeniesiony do archiwum

Andrzej Białas koncertuje charytatywnie. Od pewnego czasu na stałe współpracuje z konińską fundacją "Otwarcie". Podczas wyjazdu podopiecznych fundacji do Żerkowa w koncercie Andrzeja wzięły udział dwie osoby niesłyszące: 
Plik audio przeniesiony do archiwum

I właśnie po koncercie w Żerkowie artysta porozumiał się z konińską Fundacją "Głuchy Świat". Pierwsze wydarzenie związane z tą współpracą już w przyszłym tygodniu - Andrzej wystąpi dla podopiecznych "Głuchego Świata" w najbliższy wtorek 21 sierpnia. 
Fot. www.soundrelax.pl.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Pierwszy asfalt na Kleczewskiej Wkrótce na Kleczewskiej pierwsza warstwa asfaltu Konin aktywnie w programie „Czyste powietrze” Oficjalne wyniki Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 Informacja w sprawie obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej Regaty żeglarskie „O puchar Prezydenta Miasta Konina” Pałac Reymonda galerią fotografii 80. rocznica napaści sowieckiej na Polskę Ostrzeżenie meteorologiczne