Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 25.05.2019 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

Nowy kierunek w PWSZ

Konin 13.04.2012 17:02

Nowy kierunek w PWSZ

Wkrótce w PWSZ w Koninie ruszą studia podyplomowe kształcące menedżerów turystyki i rekreacji. Porozumienie o współpracy w zakresie przygotowania i prowadzenia studiów podyplomowych dotyczących turystyki i rekreacji podpisali dziś rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie Mirosław Pawlak,  Lokalna Organizacja Turystyczna "Marina" - reprezentowana przez  starostę konińskiego Małgorzatę Waszak i Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Koninie reprezentowane przez Andrzeja Łąckiego.Plik audio przeniesiony do archiwum

Chętnych na ten kierunek jeszcze nie ma. Informacja - dla tych, którzy zechcą skorzystać z oferty uczelni;  Koszt rocznych studiów podyplomowych to 2 tysiące 800 złotych.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


TW Sikorski ? Pierwsze Komunie Ukryte pod deptakiem Sprawa pomnika w Licheniu Święto Rycerzy Kolumba w Licheniu Piknik patriotyczny w Koninie Oboz kondycyjno - szkoleniowy na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej Zderzenie z pociągiem Informacja o naborze do Dziennego Domu Senior+ Co z Oskardem ?