Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 18.07.2024 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Ocena:

Nowa Siłownia Zewnętrzna i Infrastruktura Rekreacyjna w Tuliszkowie

10.07.2024 13:51 (8 dni temu)

Nowa Siłownia Zewnętrzna i Infrastruktura Rekreacyjna w Tuliszkowie

Z radością informujemy, że zakończono realizację inwestycji współfinansowanej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Zagospodarowanie Skweru przy ul. Jana Pawła II – Etap II

W ramach tego projektu dostarczono i zamontowano nowoczesne urządzenia siłowni zewnętrznej oraz gier chodnikowych, które stanowią doskonałe uzupełnienie lokalnej infrastruktury rekreacyjnej. Dodatkowo wykonano nawierzchnię z kostki brukowej i trawiastej oraz obrzeża, co przyczyniło się do estetycznego i funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni.

Inwestycja Dla Wszystkich

Celem inwestycji było stworzenie miejsca sprzyjającego aktywnemu wypoczynkowi i integracji mieszkańców. Dzięki nowym urządzeniom, zarówno dzieci, jak i dorośli, w tym osoby niepełnosprawne, mogą korzystać z bezpiecznego i przyjaznego środowiska do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do korzystania z nowo powstałej infrastruktury i cieszenia się z efektów wspólnych działań na rzecz rozwoju naszej gminy.

 Kwota dofinansowania: 102 380 zł
 Wartość inwestycji: 274 307,81 zł

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)