Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 21.06.2024 r. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Ocena:

Powiatowe Obchody Dnia Matki i Ojca w Sławsku

27.05.2024 17:10 (25 dni temu)

Powiatowe Obchody Dnia Matki i Ojca w Sławsku

W Domu Kultury w Sławsku, gminie Rzgów, odbyły się uroczyste „Powiatowe Obchody Dnia Matki i Ojca”, które stały się wieloletnią tradycją, organizowaną przez Radę Seniorów Powiatu Konińskiego. Tegoroczne obchody miały miejsce 23 maja i zgromadziły liczne grono gości.


W wydarzeniu uczestniczyli między innymi Starosta Koniński, Katarzyna Fryza, oraz Wójt Gminy Rzgów, Grzegorz Matuszak, wraz z Przewodniczącym Rady Gminy, Wiesławem Czają. Nie zabrakło również przedstawicieli Koła Gospodyń Wiejskich w Sławsku oraz Chóru DOMINIUM. Wśród gości znajdowali się również aktywni członkowie gminnych rad seniorów powiatu konińskiego.

Starosta Koniński, Katarzyna Fryza, wykorzystała okazję, aby podziękować Powiatowej Radzie Seniorów za organizację tej pięknej uroczystości. Ponadto, złożyła najlepsze życzenia wszystkim rodzicom, podkreślając, że wdzięczność dla nich powinna być wyrażana nie tylko w szczególnych okazjach, lecz także na co dzień, za ich niezwykłą miłość, lata poświęcenia i codzienną troskę.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)