Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 21.05.2024 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ocena:

Dzień Seniora i Inwalidy w Kleczewie: Zaszczytne Wyróżnienia i Serdeczne Spotkania

21.04.2024 15:15 (30 dni temu)

Dzień Seniora i Inwalidy w Kleczewie: Zaszczytne Wyróżnienia i Serdeczne Spotkania

Wczoraj w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kleczewie świętowaliśmy Dzień Seniora i Inwalidy, aż tętniąc życiem salę opanowali członkowie kół z Ostrowitego, Budzisławia Kościelnego, Ślesina, Kazimierza Biskupiego oraz oczywiście z Kleczewa.


Podczas uroczystości z dumą wręczono odznaki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Wyróżnienie Złotej Honorowej Odznaki Dużej otrzymała Wiesława Zawrocka z Budzisławia Kościelnego. Natomiast odznaki małe odebrali: Maria Hartwich, Henryk Szpekciński, Halina Michalska i Marianna Stolecka.

Warto także wspomnieć, że do kleczewskiego koła dołączyły trzy nowe osoby: Mariola Madeja, Andrzej Czapski i Henryk Pilarczyk, którzy z dumą odebrali swoje legitymacje członkowskie z rąk przewodniczącej zarządu oddziału rejonowego ZERiI, Ireny Rybarczyk.

Szczególne podziękowania i gratulacje zostały skierowane do szefowej koła z Ostrowitego, które w tym roku obchodzi jubileusz.

Nie zabrakło również serdecznych życzeń składanych seniorom przez starostę konińskiego Stanisława Bielika oraz burmistrza gminy i miasta Kleczew, Mariusza Musiałowskiego.

Aby uroczystość nabrała jeszcze większego blasku, dla seniorów zaśpiewała grupa Wesoła Gromada, działająca przy Bibliotece-Centrum Kultury w Kleczewie.

 

 

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)