Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 21.04.2024 r. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Ocena: -1
0 1

Podsumowanie Świąt Wielkanocnych na Terenie Konina i Powiatu Konińskiego

02.04.2024 17:12 (19 dni temu)

Podsumowanie Świąt Wielkanocnych na Terenie Konina i Powiatu Konińskiego

Święta Wielkanocne na terenie Konina i powiatu konińskiego minęły stosunkowo spokojnie, co potwierdzają dane zgromadzone przez policję.


W okresie Świąt Wielkanocnych, konińscy policjanci przeprowadzili ponad 60 różnorodnych interwencji, w tym 21 interwencji domowych. W jednym przypadku zastosowano nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do osoby pokrzywdzonej. Dodatkowo, funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa 12 osób.

Na drogach Konina i powiatu konińskiego nie odnotowano żadnych wypadków drogowych, co jest zasługą skutecznie prowadzonych działań przez policję. Mundurowi obsłużyli 21 kolizji drogowych, eliminując z ruchu 6 kierowców, którzy przemieszczali się pojazdami po spożyciu alkoholu.

Podsumowując, okres świąteczny przebiegł dość spokojnie i bezpiecznie. Intensywna praca policji, zarówno na drogach, jak i podczas interwencji domowych, miała na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom regionu w możliwie najwyższym stopniu.

 

 

 

 

 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)