Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.06.2024 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Ocena:

Zatrzymać Polanina

28.09.2023 16:30

Zatrzymać Polanina

O podtrzymanie dobrej passy i przerwanie serii rywala zagrają już w najbliższą sobotę zawodnicy konińskiego Górnika. Na Podwalu koninianie podejmą zespół Polanina Strzałkowo.


Sobotni rywal biało-niebieskich to jedna z dwóch niepokonanych do tej pory drużyn Red Box V ligi, która na swoim koncie zgromadziła 16 punktów i zajmuje obecnie pozycję wicelidera rozgrywek. Strzałkowianie mają także jeden mecz rozegrany mniej, taki dorobek punktowy uzbierali więc w sześciu rozegranych dotychczas kolejkach. W ubiegłym tygodniu zawodnicy Polanina pokonali zespół Polonusa Kazimierz Biskupi 6:1.

Gdy po raz ostatni biało-niebiescy mierzyli się z Polaninem, na boisku padł remis 3:3. To spotkanie miało miejsce podczas letnich przygotowań do sezonu. W ubiegłej kampanii dwukrotnie lepsi okazywali się Górnikowcy, pokonując rywala rezultatami 4:0.

Warto wspomnieć również, że zespoły Górnika i Polanina spotkają się ponownie na boisku już za niespełna dwa tygodnie, gdy stawką spotkania będzie awans do półfinału strefowego Pucharu Polski.

Początek sobotniego meczu zaplanowano na godzinę 16:00. Wstęp na Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego jest bezpłatny.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)