Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 07.12.2023 r. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Ocena:

Gminny Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP

11.09.2023 19:35

Gminny Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP

W sobotę w miejscowości Grzymiszew zorganizowano I Gminny Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP. Głównym organizatorem była jednostka OSP Grzymiszew, która pozyskała środki na realizację tego wydarzenia. Dotacji w wysokości 15 000,00 zł udzieliła fundacja ENEA.


W Turnieju wzięły udział następujące jednostki:

OSP Grzymiszew(2 drużyny)

OSP Ogorzelczyn

OSP Piętno

OSP Smaszew

OSP Wielopole

Rywalizacja była zacięta, Panowie grali z pasją i zaangażowaniem. Poziom gry był bardzo wysoki. Wyniki przedstawiają się następująco:

OSP Wielopole

OSP Ogorzelczyn

OSP Grzymiszew I

 Najlepszym bramkarzem został Michał Kubka, a najlepszym zawodnikiem meczu Dawid Grzelczak.

Każda z drużyn biorących udział w Turnieju otrzymała upominek, a zwycięzcy okazałe nagrody ufundowane przez fundację ENEA oraz Gminę i Miasto Tuliszków. Nagrody, medale, puchary i dyplomy wręczał Burmistrz Krzysztof Roman, Prezes OSP Grzymiszew - Dawid Grzelczak oraz soltys sołectwa Grzymiszew - Urszula Fabianska.Uczestnicy wydarzenia otrzymali ciepły posiłek, mogli skosztować również pysznych ciast i słodkości.

Na koniec głos zabrał Burmistrz Krzysztof Roman, który podziękował wszystkim drużynom za udział w turnieju, a organizatorom za trud i pracę włożone w przygotowania. Prezes OSP natomiast zapewnił,że wydarzenie to wpisze się w harmonogram imprez strażackich organizowanych w kolejnych latach.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)