Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 07.12.2023 r. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Ocena:

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Teodorowo, gmina Ślesin.

08.09.2023 15:27

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Teodorowo, gmina Ślesin.

Tragicznie zakończyła się podróż kobiety oraz mężczyzny na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Teodorowo, gmina Ślesin.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie o godz. 21.35 w dniu 7 września 2023 r.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w tym jeden marki Skoda był całkowicie objęty pożarem. Samochodem osobowym marki Opel podróżowały cztery osoby, natomiast Skodą dwie.

Jednocześnie na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielał pomocy trzem osobom poszkodowanym podróżującym Oplem.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu środka gaśniczego na palący się pojazd. W wyniku prowadzonych działań przy palącej się Skodzie zauważono częściowo zwęglone ciało mężczyzny oraz w środku zwęglone ciało kobiety. Na miejsce zdarzenia przybyły kolejne Zespoły Ratownictwa Medycznego, które przetransportowały trzech poszkodowanych podróżujących Oplem do szpitala.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Ślesin i OSP Szyszyńskie Holendry.

Dochodzenie w sprawie okoliczności powstania tego wypadku prowadzi Policja pod nadzorem prokuratury.

Smakosz Data: 08.09.2023 16:06 ID:12743
Skiwerczalo az milo

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)